Znów porażka.

DALIN Myślenice – ORZEŁ Piaski Wielkie 4:0

16’ Jakub Górecki 1:0
36’ Michał Wojtan 2:0
76’ Jakub Górecki 3:0
90’ Rafał Kościelniak 4:0

Sędziowali: Artur Kijak – Kraków.
Żółte kartki: Tokarz, Stelmach, Galas, Kawula (Dalin) – Stasik, Kapera (Orzeł)
DALIN: Kipek – Tokarz (71’ Idzi), Stelmach, Senderski, K. Mistarz (65’ Galas), Kawula (87’ Masłowski), Wojtan, Pilch, J. Górecki, M. Górecki, Biel (75’ Kościelniak). Trener: Robert Czopek.
ORZEŁ PW: D. Wiśniewski – A. Wiśniewski, Wolak (46’ Studnicki), Wajda (83’ Czerlunczakiewicz), Kapera – Bruzda, Stasik (77’ Lepiarz), Petho, Jurek (72’ Sawczuk), Śliski (46’ Szczytyński) – Kozieł. Trener Jan Cyniewski.
Orzeł przegrał swój czarty mecz z rzędu a trzeci wciągu tygodnia. Przetrzebiona kontuzjami piaszczańska drużyna nie miała wiele do powiedzenia w starciu z kandydatem do walki o pierwsze miejsce w grupie. Goście walczyli ambitnie , ale gospodarze nie dali rozwinąć skrzydeł drużynie Orła prowadząc do przerwy 2:0.
Po przerwie gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia i stwarzali sobie nowe okazje do zdobycia bramek. Dwie z nich wykorzystali i zdobyli komplet punktów.