Zwycięstwo nad Błękitnymi Modlnica

W swoim drugim tegorocznym sparingu Orzeł pokonał piątoligową drużynę Błękitnych Modlnica 3:0.
Drużyna Marcina Jałochy, grając w dniu dzisiejszym bez kilku zawodników, do przerwy remisowała 0:0. Pomimo wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki piłkarzom Orła nie udało się udokumentować przewagi.
Orzeł zdobył prowadzenie po przerwie. Rzut karny wykonywał Kret a odbitą przez bramkarza piłkę do bramki skierował Śliski. Drugą bramkę zdobył Kapera po prostopadłym podaniu z głębi pola, a wynik meczu ustalił Wajda wykorzystując rzut karny.
W drużynie Orła wstąpili zawodnicy testowani.

ORZEŁ – BŁĘKITNI Modlnica 3:0 (0:0)
bramki: Śliski, Kapera, Wajda.

Orzeł zagrał w składzie: Zawodnik testowany 1 – Lepiarz, Kret, Tarabuła, Zawodnik testowany 2, Szczytyński, Petho, Śliski, Jurek, Kozieł, Strojek oraz Stasik, Wajda, Wiśniewski, Kapera, Zawodnik testowany 3.