Wygrana w kolejnym sparingu

W swoim kolejnym zimowym meczu kontrolnym piłkarze Orła pokonali 4:0 czołową drużynę wadowickiej klasy “A” – MKS Babia Góra Sucha Beskidzka.

Drużyna gości nie była zbyt wymagającym rywalem dla czwartoligowca. Do przerwy piaszczanie prowadzili 1:0 po celnym uderzeniu Strojka. W pierwszej połowie meczu oba zespoły stworzyły sobie po kilka dogodnych okazji do zdobycia gola ale zabrakło skuteczności.
Po przewie Orzeł udokumentował swoją przewagę kolejnymi bramkami. Jeden z zawodników testowanych znalazł się w sytuacji “sam na sam” z bramkarzem gości  i zdobył drugiego gola. Trzecia bramka to ładne uderzenie Strojka z za linii pola karnego. Na koniec Orzeł zdobył jeszcze czwartego gola.

W drużynie Orła w tym meczu, z powodu kontuzji, zabrakło kliku podstawowych graczy (Petho, Kozieł, Jurek i Sawczuk).

ORZEŁ – MKS BABIA GÓRA Sucha Beskidzka 4:0 (1:0)
Bramki: Strojek 2, Zawodnik testowany i ?

Skład Orła: Zawodnik testowany 1 – Lepiarz, Kret, Tarabuła, Zawodnik testowany 2 – Szczytyński, Wajda, Zawodnik testowany 3, Stasik – Strojek, Zawodnik testowany 4 oraz Toporowski, Kapera, Śliski, Wiśniewski.