Mecz walki – Na początek remis z Garbarnią

Młodziki 2007 rozpoczęli rozgrywki ligowe od zawsze trudnego, wyjazdowego meczu z drużyną Garbarni.

Pierwsza połowa to zacięta, wyrównana walka między obydwoma drużynami. Gra toczyła się głównie w środku pola z kilkoma sytuacjami podbramkowymi. Drugie otwarcie zaczęło się od trzech błędów naszej obrony co skutkowało trzema straconymi bramkami . Cztery minuty dekoncentracji i zrobiło się 3:0 dla gospodarzy. Wszystkich to mogło załamać, ale nie chłopców noszących na swoich koszulkach ORŁA. Przypuścili szturm na bramkę gospodarzy i na 5 minut przed końcem meczu doprowadzili do remisu 3:3. W końcówce meczu Garbarnia miała jeszcze sytuacje bramkową, ale nasz bramkarz popisał się świetną interwencją .

Wszyscy nasi zawodnicy wykazali się niezwykłą walecznością i ambicją. Brawo. Tak trzymać. Wynik nie krzywdzi żadnego z zespołów. Z pewnością w naszej drużynie na wyróżnienie zasługuje strzelec dwóch bramek Mikołaj El-Mahdi , oraz nasz bramkarz Kuba Jaromin popisując się kilkoma wybornymi interwencjami.

Drużynę poprowadził nasz nowy trener Radosław Kolański.