BIEŻANOWIANKA Kraków – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:7 (0:6)

0:7 Cygan 50′
1:7 Czyżowski 83′

BIEŻANOWIANKA: Stochel – Kozak, Nogaj (30’ Englert), Skwarczek, Spolitakiewicz, Dusiło (46’ Moroński), Wojewoda (46’ Atlas), Sikora, Myshko (75’ Nawratil), Czyżowski, Łęcki.

ORZEŁ: Kunek – Wiśniewski, Kret, Zabzdyr, Sudoł, Jurek, Wajda (46′ Cygan), Stróżyk, Sosnowski (56′ Kądziołka), Sadowski (46′ Lepiarz), Kozieł.

Pucharowe derby dzielnicy wygrali piaszczanie. Orzeł nie miał problemów z pokonaniem niżej notowanej drużyny Bieżnowianki wygrywając z nią 7:1.
Wynik otworzył już w 11 minucie Kozieł. Następne bramki padały w kilku minutowych odstępach i do przerwy goście z Piasków prowadzili 6:0.
Po przerwie podopieczni Marcina Jałochy zwolnili trochę tempo, a trener wprowadził do gry zawodników, którzy nie mają okazji zbyt często pograć w lidze.
Ambitnie grający gospodarze zdobyli swoją honorową bramkę w 83 minucie a jej autorem był Czyżowski.

Kolejnym przeciwnikiem Orła w następnej rundzie okręgowego Pucharu Polski będzie drużyna TS Węgrzce.