Startują Halowe Mistrzostwa Krakowa

źródło - MZPN Kraków

Już w najbliższy weekend rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Krakowa 2018/2019 drużyn młodzieżowych i dziecięcych. Nasz klub zgłosił do tych rozgrywek drużyny w kategoriach: trampkarz, młodzik, orlik i żak.

Trampkarze Orła zagrają w grupie „B” a ich przeciwnikami będą:
Krakus I Nowa Huta, Górnik Wieliczka, AP Wisła I Czarny Dunajec, Zieleńczanka, Tramwaj Kraków, Cracovia, SF Staniątki II, AF Ochojno, Pogoń Miechów, Tarnovia.

Młodziki Orła będą reprezentowani przez dwie drużyny. Orzeł I zagra w grupie „B” a Orzeł II w grupie „E”.
Skład grupy „B”: Tramwaj Kraków, Krakus Nowa Huta, Orzeł I Piaski Wielkie, Olimpic Kraków, Bibiczanka I, Cracovia, Clepardia II Kraków, Piast II Skawina, TS Skalanka II.

Skład grupy „E”: Hutnik I Kraków, Zieleńczanka I, AP Wisła Brzeźnica, Orzeł II Piaski Wielkie, Zwierzyniecki Kraków, Hat-trick Skawina, Zjednoczeni Branice, Iskra Czułów, Wisła Łączany.

Drużyny orlików i żaków zostały podzielone na dwie kategorie orlik starszy (rocznik 2008) i młodszy (rocznik 2009) oraz żak starszy (rocznik 2010) i młodszy (rocznik 2011).
W obu kategoriach orlików nasze drużyny zagrają w grupach „D”.
Orlik starszy, skład grupy „D”: Borek II Kraków, AS Progres Kraków, PAPN Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Clepardia I Kraków, Krakus Nowa Huta, Armatura Kraków, Gwarek Wieliczka, Wieliczanka.

Orlik młodszy, skład grupy „D”: Wieczysta Kraków, Jadwiga Kraków, Polonia II Kraków, SF Staniątki, Hutnik Kraków, Borek I Kraków, Krakus Swoszowice, Orzeł Piaski Wielkie, Michałowianka, TS Skalanka.

Żaki starsze zagrają w grupie „A” a żaki młodsze w grupie „B”.
Żaki starsze, skład grupy „A”: Hutnik Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Polonia I Kraków, Wawel I Kraków, Grębałowianka Kraków, Gwarek Wieliczka, Garbarnia II Kraków, Zjednoczeni Branice.

Żaki młodsze, skład grupy „B”: Hutnik I Kraków, Clepardia I Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Zieleńczanka I, Grębałowianka Kraków, Albertus Kraków, Bronowianka II Kraków, Olimpic Kraków, Prądniczanka II Kraków.

 

Pierwsi swoje mistrzowskie mecze rozegrają trampkarze.

17.11.2018r. (Sobota), balon COM-COM-ZONE Kraków, ul. Ptaszyckiego 4.
godz. 11:00, Orzeł – Pogoń Miechów
godz. 11:30, Orzeł – AF Ochojno.

Rozgrywki HMK trampkarzy i młodzików odbywać się będą na sztucznej trawie pod balonem Com-Com Zone w Krakowie, przy ul. Ptaszyckiego 4. Natomiast rozgrywki żaków i orlików odbywać się będą w halach Com-Com Zone i „Suche Stawy” w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek oraz bieżące terminarze można znaleźć na stronie:

http://www.mzpnkrakow.pl/info/1870-Halowe+rozgrywki+w%C2%A0Krakowie%3A+terminarze+i%C2%A0regulaminy