Porażka na Suchych Stawach.

HUTNIK Kraków – ORZEŁ Piaski Wielkie 4:1 (2:0)

16′ Świątek 1:0

40′ Sobala 2:0

52′ Kozieł 2:1 z karnego

78′ Kotwica 3:1

90+1′ Pachowicz 4:1

73′ D. Wiśniewski obronił rzut karny

Żółte kartki: Sobala (Hutnik) – A. Wiśniewski (Orzeł)

HUTNIK: Siwiecki – Makuch (88′ Barnaś), Jaklik, Bienias, Byrski – Król (60′ Kotwica), Kędziora (85′ Radwanek), Gawęcki, Świątek, Antoniak (46 Sargsyan) – Sobala (70 Pachowicz). Trener: Leszek Janiczak. ORZEŁ: D. Wiśniewski – Kapera, Wolak, Lepiarz (46′ Studnicki), Szaroń (83′ Sawczuk) – Bruzda, Wajda, Stasik, A. Wiśniewski, Szczytyński (46′ Śliski) – Kozieł. Trener: Jan Cyniewski.

W tym meczu to gospodarze prowadzili grę, goście ustawieni na własnej połowie wyczekiwali na kontry. Dwie z nich mogły zakończyć się bramkami ale w obu sytuacjach dobrze spisał się bramkarz Hutnika. Dobrze grający Hutnik, w pierwszej połowie zdobył dwie bramki po strzałach Świątka i Sobali. Po zmianie stron Kozieł wykorzystał rzut karny dla Orła i Hutnik prowadził tylko 2:1. Co więcej, w 73 minucie Damian Wiśniewski obronił rzut karny wykonywany gracza gospodarzy. W tym momencie wydawało się że Orzeł ruszy do walki o jeden punkt. Niestety, w 78 minucie Kotwica podwyższył na 3:1 a zdekoncentrowanego Orła „dobił” w doliczonym czasie gry Pachowicz, ustalając tym samym wynik meczu.