ORZEŁ Piaski Wielkie – DALIN Myślenice 1:2 (0:0)

ORZEŁ: Palczewski – Kutrzeba, Wolak (60′ Zabzdyr), Kret, Lepiarz, Szczytyński, Uwakwe, Wajda (64′ Kapera), Sosnowski, Kozieł, Mółka (46′ Śliski).

DALIN: Zając- Tokarz, M. Mistarz, Stelmach, Senderski, Kawula, J. Górecki, Wójtan (66′ K. Mistarz), Masłowski, Biel, O. Górecki.

Sędziowała: Agnieszka Olesiak z Limanowej

Żółta kartka: Uwakwe – Orzeł.

Orzeł doznał trzeciej kolejnej porażki. Tym razem uległ na własnym boisku drużynie Dalinu Myślenice 1:2.
Pierwsza połowa tego meczu nie zwiastowała porażki gospodarzy. Orzeł dłużej utrzymywał się przy piłce i prowadził grę. Piłkarze Dalinu ograniczali się do kontrataków. Po jednym z nich piłka wylądowała na poprzeczce bramki Palczewskiego. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę mocniej rozpoczęli goście i już po 8 minutach gry prowadzili 0:2. Jakub Górecki znalazł się sam przed Palczewskim po prostopadłym podaniu i wykorzystał okazję. Druga bramka padła po rzucie rożnym gości. Bramkarz Orła obronił strzał głową ale przy dobitce był już bezradny. Swoja drugą bramkę zdobył Jakub Górecki.
Orzeł ambitnie ruszył do odrabiania strat i stworzył sobie kilka sytuacji, również ze stałych fragmentów gry. W 90 minucie spotkania dośrodkowana przez Lepiarza piłka znalazła drogę do bramki Dalinu a autorem gola był Kozieł. Na wyrównanie zabrakło czasu.

Po tej porażce sytuacja Orła w tabeli IV ligi trochę się skomplikowała. Jednak nasi zawodnicy walczą dalej a szansa na punkty będzie już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem Orła na stadionie przy Niebieskiej 2 będzie Wiślanka Grabie.