BESKID Andrychów – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:0 (1:0)

BESKID: Syty – Marczak, Łozniak, Kapera, Tylek, Kubik (84′ Socała), Kasiński, Węglarz, Motyka (90′ Wandzel), Struglik, Kantyka (72′ Gurdek).

ORZEŁ: Kunek – Stróżyk, Kret, Sadowski, Jurek, Szczytyński (46′ Zabzdyr), Śliski (74′ Lepiarz), Uwakwe (80′ Kądziołka), Wajda, Sosnowski (69′ Kutrzeba), Kozieł.

Sędziował: Tomasz Kita – Brzesko

Żółte kartki: Marczak, Tylek, Kantyka (Beskid) – Uwakwe, Kret, Sadowski, Stróżyk (Orzeł).

Wizyta naszych piłkarzy w Andrychowie zakończyła się niepowodzeniem. Beskid pokonał Orła 1:0 a wynik został ustalony już przed przerwą.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kantyka, który strzałem w długi róg bramki pokonał Kunka. Wcześniej niecelne podanie jednego z obrońców Orła przechwycili gospodarze i wyprowadzili szybką kontrę zakończoną  strzałem Kantyki.
Orzeł atakował, był stroną przeważającą ale nic z tej przewagi nie wynikało. Strzał głową Szczytyńskiego po stałym fragmencie gry – obok bramki, strzały Wajdy i Śliskiego – nad poprzeczką.

W drugiej połowie Orzeł w dalszym ciągu napierał na bramkę gospodarzy, ale ci ustawili przysłowiowy “autobus” przed swoim polem karnym. Podopieczni Marcina Jałochy nie potrafili znaleźć recepty na tak grających gospodarzy. Na nic zdały się długie zagrania w pole karne Beskidu i roszady w składzie Orła. Gospodarze dopięli swego i “dowieźli” skromne zwycięstwo do końca meczu.