Podgórski turniej orlików

W niedzielę w hali KS Orzeł odbył się podgórski turniej piłki nożnej orlików z rocznika 2009, który był częścią dzielnicowych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W turnieju zagrało łącznie 8 drużyn w tym dwie drużyny gospodarzy, Orzeł Piaski Wielkie Kraków.

Na początek rozgrywki toczyły się w dwóch grupach. W drugiej części turnieju nastąpiła faza pucharowa, która wyłoniła finalistów. Ostatecznie zwycięzcą turnieju została drużyna Akademii Sportu Płaszów, która w emocjonującym finale pokonała Bieżanowiankę 1:0. III miejsce przypadło gospodarzom, drużynie Orła I Piaski Wielkie, pokonali oni Armaturę 2:1.

Nagrody uczestnikom turnieju wręczył Prezes KS Orzeł Pan Józef Wajda w towarzystwie przewodniczącego Rady Dzielnicy XI Pana Krzysztofa Sułowskiego.

3. 4 Fun          3   3    3-4
4. MiniKop      3   2    2-3