Porażka z Orłem Ryczów w sparingu

W kolejnym sparingu przed rundą wiosenną piłkarze Orła Piaski Wielkie spotkali się ze swoim ligowym rywalem, Orłem Ryczów. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Ryczowa 1:2.

Spotkanie było dość wyrównanym pojedynkiem. Gra toczyła się głównie w środku boiska a sytuacji podbramkowych nie było zbyt wiele.

Bramki padły w drugiej połowie gry. Prowadzenie dla piaszczan zdobył Kozieł, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem ryczowian. W końcówce meczu Orzeł Ryczów wyrównał za sprawą Grzegorza Patera. Na dwie minuty przed końcem gry strzał jednego z zawodników z Ryczowa znalazł drogę do bramki Palczewskiego.

Wcześniej, Maciej Palczewski kilkukrotnie uchronił kolegów z drużyny przed utratą bramki.

ORZEŁ Piaski Wielkie – ORZEŁ Ryczów 1:2 (0:0)

Bramka dla Orła P.W.: Kozieł.

Orzeł Piaski Wielkie zagrał w składzie: Palczewski – Kądziołka, Uwakwe, Sadowski, Jurek, Banaszek, D. Serafin, Śliski, Sosnowski, R. Serafin, Kozieł oraz Zabzdyr, Strojek, Kutrzeba, Cygan, Zawodnik testowany I, Zawodnik testowany II.

W meczu nie zagrali Wajda, Kret, Lepiarz.