Sparing z Popradem Muszyna

Orzeł rozegrał dziś kolejny sparing. Za przeciwnika miał ekipę Popradu Muszyna, która jest jedną z czołowych drużyn IV ligi małopolskiej grupy wschodniej. Pojedynek zakończył się zwycięstwem graczy z Muszyny 2:3.

Poprad objął prowadzenie w 6 minucie meczu. Gracze Orła wyrównali w 16 minucie za sprawą Patryka Kielisia. Po pół godzinie gry goście ponownie wyszli na prowadzenie a klika minut po przerwie podwyższyli wynik na 1:3.

Stan meczu ustalił w 67 minucie Jan Kret zdobywając drugą bramkę dla Orła pewnym strzałem z rzutu karnego.

Trenerzy Orła mieli w tym meczu do dyspozycji 21 zawodników w tym dwóch graczy testowanych.

ORZEŁ Piaski Wielkie – POPRAD Muszyna 2:3 (1:2)

Skład Orła:

I połowa: Palczewski – Michura, Piekarski, Uwakwe, Tatarski, Śliski, Testowany I, Serafin, Kieliś, Sosnowski, Kozieł.

II połowa: Palczewski – Testowany II, Kret, Jurek, Lepiarz, Ciesielski, Kądziołka, Kociołek, Wdowiak, Putek, Kozik.