8:0 Mateusz Lapmpart 89’ z rzutu karnego.

WIŚLANIE: Cabaj – Pischinger (62’ Morawski), Ochman (73’ Orłoś), Bienias, Źródlewski, Żaba (46’ Kawaler), Broda (46’ Szcząber), Głaz, Czarnecki (46’ M.Wcisło), Lampart, Monsuru.

ORZEŁ: Kunek – Tatar, Kret (70’ Kozik), Kądziołka, Michura, M. Feret (55’ Jeż), Ł. Feret, Sulima, Śliski, J.Wcisło (74’ Mazur), Ciesielski.

Żółte kartki: Szcząber (Wiślanie) – M. Feret, Kret (Orzeł).

Sędziował Jakub Pieprzyk.

Nie udał się mecz drużynie Orła. Wyjazdowy pojedynek z Wiślanami Jaśkowice zakończył się porażką aż 8:0.

Chociaż drużyna z Niebieskiej przystąpiła do gry w tym meczu osłabiona brakiem kilku graczy (z różnych przyczyn nie mogli zagrać Michał Bartosz, Maciej Palczewski, Henry Uwakwe, Fabian Tatarski), to kibice piaszczańskiej drużyny nie spodziewali się chyba takiego wyniku.

Wiślanie od początku narzucili swój styl gry i tylko czekali na odpowiedni moment do zadania ciosu. Pierwszy padł już w 10 minucie gry, a prowadzenie dla gospodarzy zdobył Mateusz Lampart. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Adisa Monsuru.

Orzeł próbował jeszcze przeciwstawić się dominacji podopiecznych trenera Wojciecha Ankowskiego. Na bramkę Marcina Cabaja głową strzelał Mateusz Feret, nad poprzeczką.

W 24 minucie kontra gospodarzy zakończyła się zdobyciem przez nich trzeciej bramki, której autorem był ponownie Adisa Monsuru.

W drugiej połowie dominacja Wiślan była już bezdyskusyjna. Mimo korekt w wyjściowej jedenastce Orzeł nie był w stanie już nic zmienić. Kolejne gole dla gospodarzy zdobywali Jakub Ochman, Maciej Wcisło i Mateusz Lampart.

Następnym przeciwnikiem Orła będzie Pcimianka Pcim a mecz zostanie rozegrany w niedzielę 04.10.2020 o godz. 15:00.