ORZEŁ Piaski Wielkie – PCIMIANKA Pcim 0:1 (0:1)

0:1  Waldemar Luberda 25’ z rzutu karnego

ORZEŁ: Palczewski – Kądziołka, Bartosz, Uwakwe, Tatarski, Michura (46’ M. Feret), Sulima, Ł. Feret (89’ Kociołek), Śliski, Wcisło (78’ Mazur), Ciesielski.

PCIMIANKA: Jękot – Poniedziałek, Morawski, Pandyra, G. Chlebda, Friday (68’ B. Chlebda), Mizera, Sołtys (57’ Piekarczyk), Oramus, Luberda (90 Moniak), Banik (75’ Dziadkowiec).

Żółte kartki: Michura, Sulima, Tatarski, Śliski, Bartosz (Orzeł) – Poniedziałek, Oramus, G. Chlebda, Piekarczyk.

Czerwone kartki: Sulima 80’ – druga żółta kartka, Ciesielski 80’ – słowna obraza sędziego (Orzeł), G. Chlebda 90’ – druga żółta karta (Pcimianka).

Sędziował: Damian Gmitrzak z Krakowa.

Niedzielna potyczka Orła z Pcimianką zakończyła się zwycięstwem gości z Pcimia 0:1. Jedyna bramka w tym meczu padła w 25 minucie, po strzale Waldemara Luberdy z rzutu karnego.

Wcześniej, w 17 minucie gry goście wykonywali również rzut karny, podyktowany za  zagranie ręką jednego z obrońców Orła. Wykonawcą jedenastki był Kacper Sołtys. Strzał zawodnika Pcimianki obronił Maciej Palczewski.

Gospodarze dzielnie walczyli aby odrobić starty, jednak nie udało im się zdobyć gola.

Obie drużyny kończyły ten pojedynek w zdekompletowanych składach. Prowadzący zawody sędzia Damian Gmitrzak pokazał w tym meczu aż 11 żółtych i 3 czerwone kartki.